One of the leading manufacturers of lace, elastic
knitted fabric and ribbons in Europe
LAUMA FABRICS
EN
Starptautisks tekstilnozares uzņēmums LSEZ SIA "LAUMA FABRICS" (reģ.Nr.42103036112) aicina darbā:

IEKĀRTU MEHĀNIĶI/ATSLĒDZNIEKU/-CI
(darba vieta Liepājā, Ziemeļu ielā 19)
Galvenie darba pienākumi:
- nodrošināt tekstila ražošanas un apstrādes iekārtu kvalitatīvu darbu;
- apkalpot tekstilapstrādes un ražošanas iekārtas, veicot iekārtu apkopi, regulēšanu, balansēšanu, eļļošanu un remontu
Prasības:
- augsta atbildības sajūta un precizitāte;
- vēlme strādāt komandā un apgūt jaunas zināšanas;
- iepriekšējā darba pieredze un/vai izglītība atbilstošā jomā vai līdzīgā darbā
Piedāvājam:
- darbu stabilā, atpazīstamā un starptautiskā uzņēmumā;
- amata specifikai atbilstošu apmācību darba vietā;
- vienmēr laikā samaksātu algu un sociālās garantijas;
- atalgojumu atbilstoši padarītajam darbam no EUR 750 līdz 1100 (bruto);
- veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
- darbu trīs maiņās;
- izaugsmes iespējas;
- pusdienu kompensāciju
CV ar norādi "MEHĀNIĶIS/ATSLĒDZNIEKS" lūdzam sūtīt uz cv@laumafabrics.com.
Informācija pa tālruni +371 26-348-980
Ziemelu iela 19, Liepaja,
LV - 3405, Latvia
Telephone: (+371) 634 47302
Fax: (+371) 634 86214
E-mail: fabrics@laumafabrics.com